DJK

Často kladené otázky

Jak se k vám můžu přihlásit na rehabilitace?

Osobně na centrální recepci DJK fyzio v prvním patře v době Po-Pá 6:30-15:30, telefonicky nebo e-mailem. K rehabilitaci na DJK fyzio potřebujete platný poukaz na vyšetření/ošetření FT. Jiný poukaz (např. typu K) nemůžeme akceptovat. Objednat Vás může také pověřená osoba disponující vaší kartičkou pojišťovny.

Kdo mi může vypsat FT poukaz?

Poukaz na vyšetření/ošetření FT Vám může vypsat praktický lékař nebo odborný lékař (např. ortoped, neurolog, gynekolog, dětský lékař nebo lékař jiné specializace).

S jakými zdravotními pojišťovnami máte smlouvu?

Máme smlouvu s těmito českými zdravotními pojišťovnami – 205 ČPZP, 213 RBP, 111 VZP, 211 ZP MV ČR, 207 OZP, 201 VoZP.

Co vše potřebuji k objednání se na rehabilitace?

Platný poukaz na vyšetření/ošetření FT, průkazku zdravotní pojišťovny a lékařské zprávy týkající se momentálního zdravotního stavu.

Dá se u vás zakoupit dárkový poukaz?

Ano, poukaz lze zakoupit na recepci v budově DJK fyzio. Dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč. Lze je využít na veškeré služby, včetně paušálního poplatku.

Jaké jsou u vás objednací lhůty?

Čekací doba závisí na momentální vytíženosti a počtu pacientů. V akutních, tedy poúrazových a pooperačních stavech, je čekací doba max. 7-10 dní. V ostatních případech to může být více, nejpozději do 20ti dnů však první termín rehabilitace dostanete vždy.

Co zahrnuje paušální poplatek 800 Kč?

Paušální poplatek je platba za výkony, které jsou v době léčení klientovi poskytnuty s jeho souhlasem a s vědomím, že nejsou hrazeny z fondu všeobecného zdravotního pojištění. Tyto výkony jsou aplikovány dle aktuálního zdravotního stavu klienta na základě kineziologického rozboru fyzioterapeutem. Jedná se o: 
– aplikaci všech tepelných procedur (tedy pozitivní i negativní termoterapie, tj. aplikace parafanga na jeden segment nebo využití kryoterapie)
– aplikace přístrojové lymfodrenáže na horní nebo dolní končetiny
– aplikace tape (zpevnění kloubu pevnou páskou) nebo kineziotape (aplikace pružné pásky). Aplikační pásku si však klient u nás musí zakoupit zvlášť.
– ovlivnění bolestivých bodů myofasciálního systému jinou technikou než technikou PIR (postizometrická relaxace) – např. press, tape, led, metoda haise-rolle atd.

Uhrazení poplatku dále umožňuje čerpání dalších zdravotních služeb za zvýhodněných podmínek.
vysokontentivní laser HIRO TT
vysokoindukční magnetoterapie SALUS TALENT A
rázová vlna E-shock HT

Jaká je provozní doba fyzioterapie?

6:30 – 16:00 vodoléčba
6:30 – 16:00 elektroléčba