DJK

Často kladené otázky

Jak se k vám můžu přihlásit na rehabilitace?

Osobně na centrální recepci DJK fyzio v prvním patře v době Po-Pá 6:30-15:30, telefonicky nebo e-mailem (kontaktujte nás). K rehabilitaci na DJK fyzio potřebujete platný poukaz na vyšetření/ošetření FT. Jiný poukaz (např. typu K) nemůžeme akceptovat. Objednat Vás může také pověřená osoba disponující vaší kartičkou pojišťovny.

Kdo mi může vypsat FT poukaz?

Poukaz na vyšetření/ošetření FT Vám může vypsat praktický lékař nebo odborný lékař (např. ortoped, neurolog, gynekolog, dětský lékař nebo lékař jiné specializace).

Co vše potřebuji k objednání se na rehabilitace?

Platný poukaz na vyšetření/ošetření FT, průkazku zdravotní pojišťovny a lékařské zprávy týkající se momentálního zdravotního stavu.

Dá se u vás zakoupit dárkový poukaz na regenerační služby?

Ano, poukaz lze zakoupit na recepci v budově DJK fyzio. Dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč. Lze je využít na veškeré služby.

Jaké jsou u vás objednací lhůty?

Čekací doba závisí na momentální vytíženosti a počtu pacientů. V akutních, tedy poúrazových a pooperačních stavech je čekací doba max. 7-10 dní. V ostatních případech to může být více, nejpozději do 20ti dnů však první termín rehabilitace dostanete vždy.

Je možné se k vám objednat na masáž?

Ano, v rámci odpoledních regeneračních služeb poskytujeme také masáže. Objednávky na telefonním čísle 735 439 307 nebo přes rezervační formulář.

Co zahrnuje paušální poplatek 800 Kč?

Paušální poplatek je platba za výkony, které jsou v době léčení klientovi poskytnuty s jeho souhlasem a s vědomím, že nejsou hrazeny z fondu všeobecného zdravotního pojištění. Tyto výkony jsou aplikovány dle aktuálního zdravotního stavu klienta na základě kineziologického rozboru fyzioterapeutem. Jedná se o: 
– aplikaci všech tepelných procedur (tedy pozitivní i negativní termoterapie, tj. aplikace parafanga na jeden segment nebo využití kryoterapie)
– aplikace přístrojové lymfodrenáže na horní nebo dolní končetiny
– aplikace tape (zpevnění kloubu pevnou páskou) nebo kineziotape (aplikace pružné pásky). Aplikační pásku si však klient u nás musí zakoupit zvlášť.
– ovlivnění bolestivých bodů myofasciálního systému jinou technikou než technikou PIR (postizometrická relaxace) – např. press, tape, led, metoda haise-rolle atd.

Uhrazení poplatku dále umožňuje čerpání dalších zdravotních služeb za zvýhodněných podmínek.
vysokontentivní laser HIRO TT
vysokoindukční magnetoterapie SALUS TALENT A
rázová vlna E.SWT

Jaká je provozní doba fyzioterapie?

6,30 – 15,30 vodoléčba
6,30 – 16,00 elektroléčba