Fyzioterapie

Klikněte pro více informací
menu handle

Fyzioterapie

Terapie

Poskytování odborných služeb v oboru fyzioterapie nejširší veřejnosti je hlavní činností společnosti DJK fyzio s.r.o.

Všichni fyzioterapeuté jsou v oboru plně erudováni. Vedení společnosti klade maximální důraz na průběžné zvyšování odborné kvalifikace všech terapeutů a poskytuje jim v tomto směru plnou podporu.

Fyzioterapie

Moderně a funkčně vybavená individuální pracoviště fyzioterapeutů a tělocvična zajišťují ideální podmínky pro terapii, dostatečnou intimitu, komfort, bezpečnost a v neposledním případě i příjemné prostředí.

Hydroterapie

DJK fyzio s.r.o. poskytuje svým klientům nejvyšší možný standard v oblasti hydroterapie (vodoléčby). Hydroterapie je oblast fyzikální terapie, která využívá působení vody s cílem preventivním, léčebným a rehabilitačním.

Součástí nově zrekonstruovaného vodoléčebného provozu je:

  • hydromasážní bazén s nejmodernější technologií čištění a filtrací vody se stále udržovanou teplotou vody 37,5 ºC
  • vířivé koupele pro dolní i horní končetiny
  • šlapací koupele
  • vana pro aplikaci perličkové koupele a podvodní masáže

Vstup do hydromasážního bazénu není hrazen ze všeobecného zdravotního pojištění a jeho použití je hrazeno dle platného ceníku.

Vodoléčebné procedury jsou důležitou součástí fyzioterapie i wellness. Možnost jejich využití na našem pracovišti tak umožňuje komplexní péči o klienta.

Kontaktujte nás »

Termoterapie (tepelná terapie)

Pozitivního účinku působení tepla na lidský organismus především při léčbě bolestivých stavů pohybového aparátu využíváme při aplikaci bahenních zábalů parafanga.Aplikace parafanga není hrazena ze všeobecného zdravotního pojištění. Klienti DJK fyzio v léčbě mají tuto hrazenou po celou dobu trvání terapie v paušálním poplatku.

Kinesio Taping® Method

Kinesio Taping® Method je způsob léčby založený na tělu vlastním přirozeném procesu hojení. Kinesio Taping® Method funguje na bázi aktivace nervového a oběhového systému. Tato metoda v podstatě vychází z vědy kineziologie, uznávající význam těla a svalového pohybu v rehabilitaci a běžném životě. Odtud tedy název „Kinesio“. Svaly zajišťují nejen pohyby těla, ale také kontrolují žilní oběh a tok lymfy, tělesnou teplotu, atd. Proto při selhání svalů dochází nejen k poruše pohybového aparátu, ale dojde k vyvolání různých druhů zdravotních neduhů. Léčbu těchto problémů lze tedy obráceně dosáhnout léčbou pohybového aparátu.

Více informací o metodě naleznete na www.kinesio-czech.cz

Terapeuté DJK fyzio s.r.o. jsou vyškoleni v této technice akreditovaným lektorem  Kinesio Taping Association International.

K vlastnímu tejpování je používám výhradně originální produkt vyrobený podle zakladatele metody Dr. Kenzo Kase Kinesio®Tex Classic.

Více na www.KinesioProducts.com

Aplikace Kinesio Taping® Method není hrazen z fondu všeobecného zdravotního pojištění. Klienti DJK fyzio v léčbě mají aplikaci obsaženu v paušálním poplatku za léčbu. Ostatním je služba účtována podle platného ceníku.

Cena pásky Kinesio®Tex Classic 290 Kč role.

další služby: Wellness »