Kinesio Taping

Klikněte pro více informací Klikněte pro více informací Klikněte pro více informací Klikněte pro více informací
menu handle

Hilterapia

Hilterapia

Kinesio Taping® Method

Kinesio Taping® Method je způsob léčby založený na tělu vlastním přirozeném procesu hojení. Kinesio Taping® Method funguje na bázi aktivace nervového a oběhového systému. Tato metoda v podstatě vychází z vědy kineziologie, uznávající význam těla a svalového pohybu v rehabilitaci a běžném životě. Odtud tedy název „Kinesio“. Svaly zajišťují nejen pohyby těla, ale také kontrolují žilní oběh a tok lymfy, tělesnou teplotu, atd. Proto při selhání svalů dochází nejen k poruše pohybového aparátu, ale dojde k vyvolání různých druhů zdravotních neduhů. Léčbu těchto problémů lze tedy obráceně dosáhnout léčbou pohybového aparátu.

Více informací o metodě naleznete na www.kinesio-czech.cz

Terapeuté DJK fyzio s.r.o. jsou vyškoleni v této technice akreditovaným lektorem  Kinesio Taping Association International.

K vlastnímu tejpování je používán výhradně originální produkt vyrobený podle zakladatele metody Dr. Kenzo Kase Kinesio®Tex Classic.

Více na www.KinesioProducts.com

Aplikace Kinesio Taping® Method není hrazena z fondu všeobecného zdravotního pojištění. Klienti DJK fyzio v léčbě mají aplikaci obsaženu v paušálním poplatku za léčbu. Ostatním je služba účtována podle platného ceníku.

Cena pásky Kinesio®Tex Classic 290 Kč role.